Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Torlak
KK Torlak 2
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak
KK Torlak 2
PIONIRI
KK Torlak
KADETI
KK Torlak
JUNIORI
KK Torlak
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak (juniori)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak14122108180427726
2.KK Pobednik 0111411398081916125
3.KK Koledž Beograd14869859157022
4.BKK Radnički13948097624722
5.OKK Beograd14869829443822
6.KK Partizan NIS 2147710449875721
7.KK Sava14779729551721
8.KK Vizura147710329983421
9.KK Kolubara LA 200313769909593120
10.KK Umka Džez14311797991-19417
11.KK Beostars 05143118601000-14017
12.KK Beostyle141137731171-39815


1. kolo09.11.2019
65463KK Vizura : KK Torlak75 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65464KK Beostyle : KK Partizan NIS 268 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65465KK Pobednik 011 : KK Umka Džez75 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65466BKK Radnički : KK Koledž Beograd55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65467OKK Beograd : KK Kolubara LA 200380 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65468KK Beostars 05 : KK Sava49 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

2. kolo16.11.2019
65469KK Vizura : KK Beostyle102 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65470KK Kolubara LA 2003 : KK Beostars 0587 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65471KK Koledž Beograd : OKK Beograd57 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65472KK Umka Džez : BKK Radnički56 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65473KK Partizan NIS 2 : KK Pobednik 01186 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65474KK Torlak : KK Sava79 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo23.11.2019
65475KK Beostyle : KK Torlak39 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65476KK Pobednik 011 : KK Vizura69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65477BKK Radnički : KK Partizan NIS 255 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65478OKK Beograd : KK Umka Džez83 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65479KK Beostars 05 : KK Koledž Beograd58 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65480KK Sava : KK Kolubara LA 200377 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo30.11.2019
65481KK Vizura : BKK Radnički52 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65482KK Beostyle : KK Pobednik 01145 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65483KK Koledž Beograd : KK Sava62 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65484KK Umka Džez : KK Beostars 0557 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65485KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd68 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65486KK Torlak : KK Kolubara LA 200382 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

5. kolo07.12.2019
65487KK Pobednik 011 : KK Torlak55 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65488BKK Radnički : KK Beostyle79 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65489OKK Beograd : KK Vizura80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65490KK Beostars 05 : KK Partizan NIS 273 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65491KK Sava : KK Umka Džez85 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65492KK Kolubara LA 2003 : KK Koledž Beograd90 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

6. kolo14.12.2019
65493KK Vizura : KK Beostars 0578 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65494KK Beostyle : OKK Beograd64 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65495KK Pobednik 011 : BKK Radnički72 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65496KK Umka Džez : KK Kolubara LA 200374 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65497KK Partizan NIS 2 : KK Sava70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65498KK Torlak : KK Koledž Beograd88 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

7. kolo21.12.2019
65499BKK Radnički : KK Torlak58 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65500OKK Beograd : KK Pobednik 01160 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65501KK Beostars 05 : KK Beostyle70 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65502KK Sava : KK Vizura82 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65503KK Kolubara LA 2003 : KK Partizan NIS 2106 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65504KK Koledž Beograd : KK Umka Džez83 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

8. kolo11.01.2020
65505KK Vizura : KK Kolubara LA 200383 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65506KK Beostyle : KK Sava86 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65507KK Pobednik 011 : KK Beostars 0585 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65508BKK Radnički : OKK Beograd54 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65509KK Partizan NIS 2 : KK Koledž Beograd73 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65510KK Torlak : KK Umka Džez94 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

9. kolo18.01.2020
65511OKK Beograd : KK Torlak54 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65512KK Beostars 05 : BKK Radnički64 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65513KK Sava : KK Pobednik 01170 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65514KK Kolubara LA 2003 : KK Beostyle76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65515KK Koledž Beograd : KK Vizura80 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65516KK Umka Džez : KK Partizan NIS 251 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

10. kolo25.01.2020
65517KK Vizura : KK Umka Džez78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65518KK Beostyle : KK Koledž Beograd63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65519KK Pobednik 011 : KK Kolubara LA 200354 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65520BKK Radnički : KK Sava50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65521OKK Beograd : KK Beostars 0577 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65522KK Torlak : KK Partizan NIS 270 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

11. kolo22.02.2020
65523KK Beostars 05 : KK Torlak50 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65524KK Sava : OKK Beograd73 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65525KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65526KK Koledž Beograd : KK Pobednik 01185 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65527KK Umka Džez : KK Beostyle69 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:15
Lokacija: Miloš Crnjanski (Đorđa Ognjanovića 2)
65528KK Partizan NIS 2 : KK Vizura101 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

12. kolo29.02.2020
65529KK Sava : KK Beostars 0562 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65530KK Kolubara LA 2003 : OKK Beograd91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 14:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65531KK Koledž Beograd : BKK Radnički50 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65532KK Umka Džez : KK Pobednik 01145 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65533KK Partizan NIS 2 : KK Beostyle98 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65534KK Torlak : KK Vizura58 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

13. kolo07.03.2020
65535KK Beostyle : KK Vizura73 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65536KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS 278 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65537BKK Radnički : KK Umka Džez76 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65538OKK Beograd : KK Koledž Beograd64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65539KK Beostars 05 : KK Kolubara LA 200372 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65540KK Sava : KK Torlak57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

14. kolo14.03.2020
65541KK Vizura : KK Pobednik 01175 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65542KK Kolubara LA 2003 : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65543KK Koledž Beograd : KK Beostars 0579 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65544KK Umka Džez : OKK Beograd62 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65545KK Partizan NIS 2 : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65546KK Torlak : KK Beostyle85 : 38

15. kolo21.03.2020
65547KK Pobednik 011 : KK Beostyle
65548BKK Radnički : KK Vizura
65549OKK Beograd : KK Partizan NIS 2
65550KK Beostars 05 : KK Umka Džez
65551KK Sava : KK Koledž Beograd
65552KK Kolubara LA 2003 : KK Torlak

16. kolo28.03.2020
65553KK Vizura : OKK Beograd
65554KK Beostyle : BKK Radnički
65555KK Koledž Beograd : KK Kolubara LA 2003
65556KK Umka Džez : KK Sava
65557KK Partizan NIS 2 : KK Beostars 05
65558KK Torlak : KK Pobednik 011

17. kolo04.04.2020
65559BKK Radnički : KK Pobednik 011
65560OKK Beograd : KK Beostyle
65561KK Beostars 05 : KK Vizura
65562KK Sava : KK Partizan NIS 276 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65563KK Kolubara LA 2003 : KK Umka Džez
65564KK Koledž Beograd : KK Torlak

18. kolo25.04.2020
65565KK Vizura : KK Sava
65566KK Beostyle : KK Beostars 05
65567KK Pobednik 011 : OKK Beograd
65568KK Umka Džez : KK Koledž Beograd
65569KK Partizan NIS 2 : KK Kolubara LA 2003
65570KK Torlak : BKK Radnički

19. kolo09.05.2020
65571OKK Beograd : BKK Radnički
65572KK Beostars 05 : KK Pobednik 011
65573KK Sava : KK Beostyle
65574KK Kolubara LA 2003 : KK Vizura
65575KK Koledž Beograd : KK Partizan NIS 2
65576KK Umka Džez : KK Torlak

20. kolo16.05.2020
65577KK Vizura : KK Koledž Beograd
65578KK Beostyle : KK Kolubara LA 2003
65579KK Pobednik 011 : KK Sava
65580BKK Radnički : KK Beostars 05
65581KK Partizan NIS 2 : KK Umka Džez
65582KK Torlak : OKK Beograd

21. kolo23.05.2020
65583KK Beostars 05 : OKK Beograd
65584KK Sava : BKK Radnički
65585KK Kolubara LA 2003 : KK Pobednik 011
65586KK Koledž Beograd : KK Beostyle
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
65587KK Umka Džez : KK Vizura
65588KK Partizan NIS 2 : KK Torlak

22. kolo30.05.2020
65589KK Vizura : KK Partizan NIS 2
65590KK Beostyle : KK Umka Džez
65591KK Pobednik 011 : KK Koledž Beograd
65592BKK Radnički : KK Kolubara LA 2003
65593OKK Beograd : KK Sava
65594KK Torlak : KK Beostars 05



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS 2330212189236
2.KK Torlak321215155605
3.KK Ras312199189104
4.KK Cerak 303144237-933


1. kolo26.10.2019
64315KK Ras : KK Torlak51 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
64316KK Cerak : KK Partizan NIS 255 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

2. kolo27.10.2019
64313KK Ras : KK Cerak 78 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
64314KK Torlak : KK Partizan NIS 264 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo30.10.2019
64311KK Cerak : KK Torlak39 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
64312KK Partizan NIS 2 : KK Ras72 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo4404272182098
2.KK Čubura431262286-247
3.KK Torlak422318293256
4.BKK Radnički413251306-555
5.KK Ras404194349-1554


1. kolo12.10.2019
63446BKK Radnički : KK Čubura64 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63447KK Torlak : KK Ras104 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
KK Žarkovo - slobodna ekipa

2. kolo13.10.2019
63448KK Žarkovo : BKK Radnički102 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63449KK Čubura : KK Torlak75 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
KK Ras - slobodna ekipa

3. kolo16.10.2019
63452KK Torlak : KK Žarkovo64 : 111
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63453KK Ras : KK Čubura51 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
BKK Radnički - slobodna ekipa

4. kolo19.10.2019
63454KK Žarkovo : KK Ras114 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63455BKK Radnički : KK Torlak61 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
KK Čubura - slobodna ekipa

5. kolo20.10.2019
63458KK Ras : BKK Radnički52 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63459KK Čubura : KK Žarkovo55 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
KK Torlak - slobodna ekipa



2. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS3303171761416
2.KK Dynamic BG321226214125
3.KK Zemun312165216-514
4.KK Torlak303163265-1023


1. kolo05.10.2019
62779KK Crvena Zvezda MTS : KK Torlak127 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Pavle Šipka Delegat: Uroš Čukić
62780KK Dynamic BG : KK Zemun70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Uroš Čukić

2. kolo06.10.2019
62781KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Uroš Čukić
62782KK Torlak : KK Zemun47 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Simić, Nemanja Krivokuća Delegat: Uroš Čukić

3. kolo07.10.2019
62783KK Dynamic BG : KK Torlak83 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Šoškić, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Knežević
62784KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS58 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Aleksandar Knežević



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak220160132284
2.KK Slodes211169136333
3.KK Eko Sport202125186-612


1. kolo20.09.2019
62530KK Eko Sport : KK Torlak62 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.09.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ljubomir Marković, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
KK Slodes - slobodna ekipa

2. kolo21.09.2019
62531KK Slodes : KK Eko Sport99 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.09.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
KK Torlak - slobodna ekipa

3. kolo22.09.2019
62534KK Torlak : KK Slodes73 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.09.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Milan Kostić Delegat: Bojan Draškić
KK Eko Sport - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.