Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Torlak
KK Torlak 2
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak
KK Torlak 2
PIONIRI
KK Torlak
KADETI
KK Torlak
JUNIORI
KK Torlak
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak (seniori)



1.MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Slodes181621602118741534
2.KK Borča181531433123120233
3.KK Beko181531592122936333
4.KK Žarkovo181351512129721531
5.KK Radnički (Obrenovac)18135142914022731
6.KK Borac Zemun1798130112445726
7.KK Barajevo1881014201523-10326
8.KK LA Basket1751212461390-14422
9.KK Žitko Basket1841413211640-31922
10.KK Vizura1741311881425-23721
11.KK Torlak1731412001392-19220
12.KK Eko Sport1811711411425-28419


1. kolo12.10.2019
62535KK Beko : KK LA Basket109 : 56
Pojedinosti o utakmici
(30:16, 29:14, 29:11, 21:15)
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović
62536KK Torlak : KK Borča70 : 87
Pojedinosti o utakmici
(14:15, 23:18, 22:28, 11:26)
Datum: 12.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marija Ćirić Delegat: Đorđe Ilić
62537KK Slodes : KK Žarkovo97 : 70
Pojedinosti o utakmici
(22:21, 31:13, 21:12, 23:24)
Datum: 12.10.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Pajić, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
62538KK Borac Zemun : KK Radnički (Obrenovac)88 : 61
Pojedinosti o utakmici
(15:12, 26:19, 21:15, 26:15)
Datum: 12.10.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Gudžulić, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
62539KK Eko Sport : KK Barajevo69 : 77
Pojedinosti o utakmici
(14:16, 18:22, 18:19, 19:20)
Datum: 13.10.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Mladenović, Antonije Luković Delegat: Slobodan Pavlica
62540KK Vizura : KK Žitko Basket74 : 86
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 15:26, 17:17, 21:23)
Datum: 15.10.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Pavle Cvetić Delegat: Predrag Đikanović

2. kolo19.10.2019
62541KK Beko : KK Torlak93 : 77
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 23:24, 25:18, 22:21)
Datum: 20.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Filip Mladenović, Stevan Gudžulić Delegat: Uroš Čukić
62542KK Barajevo : KK Vizura88 : 76
Pojedinosti o utakmici
(15:16, 26:18, 20:21, 27:21)
Datum: 21.10.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Nikola Mladenović, Marija Ćirić Delegat: Zoran Božović
62543KK Radnički (Obrenovac) : KK Eko Sport85 : 74
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 24:18, 24:23, 17:17)
Datum: 19.10.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Lazar Kostić Delegat: Predrag Đikanović
62544KK Žarkovo : KK Borac Zemun72 : 66
Pojedinosti o utakmici
(18:19, 20:17, 21:16, 13:14)
Datum: 18.10.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Pavle Cvetić Delegat: Milan Todorović
62545KK Borča : KK Slodes43 : 84
Pojedinosti o utakmici
(4:16, 10:25, 15:22, 14:21)
Datum: 19.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Miloš Đurđić, Nemanja Krivokuća Delegat: Slobodan Pavlica
62546KK LA Basket : KK Žitko Basket92 : 71
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 23:14, 26:15, 25:27)
Datum: 20.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Pajić, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Tomić

3. kolo26.10.2019
62547KK Torlak : KK LA Basket65 : 81
Pojedinosti o utakmici
(17:24, 21:15, 11:22, 16:20)
Datum: 26.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Đurđić, Pavle Cvetić Delegat: Uroš Čukić
62548KK Slodes : KK Beko76 : 89
Pojedinosti o utakmici
(18:33, 19:17, 24:23, 15:16)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Todorović
62549KK Borac Zemun : KK Borča76 : 64
Pojedinosti o utakmici
(26:21, 15:17, 18:18, 17:8)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Slobodan Pavlica
62550KK Eko Sport : KK Žarkovo55 : 76
Pojedinosti o utakmici
(13:25, 12:20, 13:18, 17:13)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nikola Mladenović, Marija Ćirić Delegat: Slobodan Todorović
62551KK Vizura : KK Radnički (Obrenovac)61 : 85
Pojedinosti o utakmici
(18:24, 13:15, 10:25, 20:21)
Datum: 29.10.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
62552KK Žitko Basket : KK Barajevo86 : 93
Pojedinosti o utakmici
(22:17, 20:16, 14:23, 23:23, 7:14)
Datum: 28.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Pajić, Antonije Luković Delegat: Zoran Božović

4. kolo02.11.2019
62553KK Beko : KK Borac Zemun86 : 65
Pojedinosti o utakmici
(21:12, 24:16, 24:18, 17:19)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Perović, Filip Mladenović Delegat: Nikola Šoškić
62554KK Torlak : KK Slodes78 : 103
Pojedinosti o utakmici
(18:31, 19:24, 22:23, 19:25)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
62555KK Radnički (Obrenovac) : KK Žitko Basket91 : 88
Pojedinosti o utakmici
(23:21, 31:27, 16:18, 21:22)
Datum: 02.11.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Nikola Tomić
62556KK Žarkovo : KK Vizura94 : 65
Pojedinosti o utakmici
(17:17, 36:18, 25:18, 16:12)
Datum: 06.11.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stevan Gudžulić Delegat: Miodrag Aleksić
62557KK Borča : KK Eko Sport75 : 46
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 23:8, 12:10, 22:13)
Datum: 02.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Dabić Delegat: Slobodan Kaličanin
62558KK LA Basket : KK Barajevo100 : 90
Pojedinosti o utakmici
(27:17, 20:18, 25:25, 28:30)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Todorović

5. kolo09.11.2019
62559KK Slodes : KK LA Basket98 : 73
Pojedinosti o utakmici
(31:18, 14:19, 24:20, 29:16)
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Šipka, Nebojša Perović Delegat: Đorđe Ilić
62560KK Borac Zemun : KK Torlak96 : 59
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 29:20, 20:12, 25:13)
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Lazar Kostić Delegat: Slobodan Todorović
62561KK Eko Sport : KK Beko58 : 91
Pojedinosti o utakmici
(21:21, 13:18, 12:20, 12:32)
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Pajić, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Pavlica
62562KK Vizura : KK Borča63 : 78
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 15:12, 10:25, 17:21)
Datum: 13.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Đurđić, Aleksandar Petrović Delegat: Uroš Čukić
62563KK Žitko Basket : KK Žarkovo66 : 93
Pojedinosti o utakmici
(18:25, 21:26, 16:17, 11:25)
Datum: 12.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Krivokuća Delegat: Milan Todorović
62564KK Barajevo : KK Radnički (Obrenovac)75 : 76
Pojedinosti o utakmici
(26:18, 11:14, 22:25, 16:19)
Datum: 11.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Marko Perović, Predrag Nestorović Delegat: Zoran Božović

6. kolo16.11.2019
62565KK Beko : KK Vizura101 : 59
Pojedinosti o utakmici
(32:14, 20:11, 23:12, 26:22)
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Saša Krsmanović, Ognjen Dabić Delegat: Nikola Šoškić
62566KK Torlak : KK Eko Sport75 : 68
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 23:14, 14:21, 18:17)
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Luka Maksimović, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Todorović
62567KK Slodes : KK Borac Zemun86 : 66
Pojedinosti o utakmici
(24:20, 21:12, 18:18, 23:16)
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Miodrag Aleksić
62568KK Žarkovo : KK Barajevo81 : 68
Pojedinosti o utakmici
(22:18, 18:25, 27:13, 14:12)
Datum: 15.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Đokić, Pavle Cvetić Delegat: Nikola Tomić
62569KK Borča : KK Žitko Basket97 : 71
Pojedinosti o utakmici
(28:21, 30:21, 18:12, 21:17)
Datum: 16.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Nikola Mladenović, Stevan Gudžulić Delegat: Predrag Đikanović
62570KK LA Basket : KK Radnički (Obrenovac)62 : 67
Pojedinosti o utakmici
(18:11, 18:17, 11:25, 15:14)
Datum: 17.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Filip Mladenović, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin

7. kolo23.11.2019
62571KK Borac Zemun : KK LA Basket67 : 62
Pojedinosti o utakmici
(15:15, 19:17, 18:19, 15:11)
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Miloš Prica Delegat: Zoran Božović
62572KK Eko Sport : KK Slodes64 : 75
Pojedinosti o utakmici
(6:14, 25:13, 15:25, 18:23)
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dragan Jakovljević, Luka Maksimović Delegat: Slobodan Todorović
62573KK Vizura : KK Torlak68 : 67
Pojedinosti o utakmici
(14:15, 12:19, 21:16, 21:17)
Datum: 27.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nebojša Perović Delegat: Milan Todorović
62574KK Žitko Basket : KK Beko67 : 101
Pojedinosti o utakmici
(10:26, 27:19, 20:29, 10:27)
Datum: 26.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Pajić, Marija Ćirić Delegat: Uroš Čukić
62575KK Barajevo : KK Borča87 : 93
Pojedinosti o utakmici
(19:24, 20:21, 18:25, 30:23)
Datum: 26.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
62576KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo75 : 88
Pojedinosti o utakmici
(22:17, 24:33, 12:23, 17:15)
Datum: 24.11.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Marko Perović, Petar Dimić Delegat: Slobodan Pavlica

8. kolo30.11.2019
62577KK Beko : KK Barajevo115 : 59
Pojedinosti o utakmici
(24:7, 34:20, 27:21, 30:11)
Datum: 01.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Lazar Kostić Delegat: Predrag Đikanović
62578KK Torlak : KK Žitko Basket71 : 83
Pojedinosti o utakmici
(17:16, 24:20, 18:25, 12:22)
Datum: 04.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Đokić Delegat: Miodrag Aleksić
62579KK Slodes : KK Vizura105 : 67
Pojedinosti o utakmici
(28:13, 26:20, 30:21, 21:13)
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stevan Gudžulić, Ognjen Dabić Delegat: Nikola Šoškić
62580KK Borac Zemun : KK Eko Sport72 : 67
Pojedinosti o utakmici
(20:13, 17:17, 15:16, 20:21)
Datum: 30.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Pavle Cvetić Delegat: Nikola Tomić
62581KK Borča : KK Radnički (Obrenovac)82 : 58
Pojedinosti o utakmici
(19:16, 27:18, 23:11, 13:13)
Datum: 30.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Nikola Mladenović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
62582KK LA Basket : KK Žarkovo84 : 79
Pojedinosti o utakmici
(20:21, 22:22, 23:22, 19:14)
Datum: 30.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Filip Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Kaličanin

9. kolo07.12.2019
62583KK Eko Sport : KK LA Basket73 : 57
Pojedinosti o utakmici
(16:11, 21:19, 15:16, 21:11)
Datum: 05.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Marko Perović, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
62584KK Vizura : KK Borac Zemun80 : 86
Pojedinosti o utakmici
(20:19, 22:21, 16:29, 22:17)
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Nebojša Perović Delegat: Zoran Božović
62585KK Žitko Basket : KK Slodes54 : 87
Pojedinosti o utakmici
(7:23, 20:24, 11:23, 16:17)
Datum: 12.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Đurđić, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Todorović
62586KK Barajevo : KK Torlak84 : 77
Pojedinosti o utakmici
(23:18, 10:18, 25:22, 26:19)
Datum: 07.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Nemanja Pajić, Marija Ćirić Delegat: Slobodan Pavlica
62587KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko87 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:21, 23:23, 21:17, 23:20)
Datum: 06.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Prica, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
62588KK Žarkovo : KK Borča75 : 82
Pojedinosti o utakmici
(16:18, 20:23, 18:17, 21:24)
Datum: 06.12.2019 Vreme: 18:40
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Antonije Luković Delegat: Milan Todorović

10. kolo14.12.2019
62589KK Beko : KK Žarkovo83 : 60
Pojedinosti o utakmici
(15:10, 26:15, 23:15, 19:20)
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Pajić, Aleksandar Bošković Delegat: Nikola Šoškić
62590KK Torlak : KK Radnički (Obrenovac)69 : 88
Pojedinosti o utakmici
(20:18, 20:17, 23:27, 6:26)
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Marko Perović, Stevan Gudžulić Delegat: Slobodan Kaličanin
62591KK Slodes : KK Barajevo92 : 58
Pojedinosti o utakmici
(30:19, 18:11, 27:16, 17:12)
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Saša Krsmanović Delegat: Aleksandar Todorović
62592KK Borac Zemun : KK Žitko Basket102 : 84
Pojedinosti o utakmici
(25:23, 25:21, 28:19, 24:21)
Datum: 15.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
62593KK Eko Sport : KK Vizura69 : 72
Pojedinosti o utakmici
(14:12, 14:22, 22:18, 19:20)
Datum: 16.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Mladenović, Pavle Cvetić Delegat: Nikola Tomić
62594KK LA Basket : KK Borča65 : 83
Pojedinosti o utakmici
(22:23, 13:21, 17:19, 13:20)
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Đurđić, Pavle Šipka Delegat: Miodrag Aleksić

11. kolo21.12.2019
62595KK Vizura : KK LA Basket72 : 71
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 17:16, 11:14, 24:19)
Datum: 26.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Miloš Prica Delegat: Đorđe Ilić
62596KK Žitko Basket : KK Eko Sport86 : 79
Pojedinosti o utakmici
(26:18, 25:15, 17:16, 18:30)
Datum: 24.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Prica, Predrag Nestorović Delegat: Zoran Božović
62597KK Barajevo : KK Borac Zemun45 : 94
Pojedinosti o utakmici
(10:17, 10:25, 9:25, 16:27)
Datum: 21.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Milan Todorović
62598KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes91 : 115
Pojedinosti o utakmici
(24:21, 19:28, 27:32, 21:34)
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Krivokuća Delegat: Slobodan Todorović
62599KK Žarkovo : KK Torlak85 : 79
Pojedinosti o utakmici
(25:22, 16:21, 16:16, 28:20)
Datum: 21.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Marija Ćirić Delegat: Uroš Čukić
62600KK Borča : KK Beko67 : 61
Pojedinosti o utakmici
(13:14, 11:14, 22:12, 21:21)
Datum: 21.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Marko Perović, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Pavlica

12. kolo25.01.2020
62601KK Žitko Basket : KK Vizura66 : 82
Pojedinosti o utakmici
(15:30, 17:12, 19:16, 15:24)
Datum: 13.02.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Saša Krsmanović, Miloš Prica Delegat: Milan Todorović
62602KK Barajevo : KK Eko Sport80 : 71
Pojedinosti o utakmici
(18:14, 18:22, 27:22, 17:13)
Datum: 24.01.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Miloš Đurđić, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
62603KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac Zemun81 : 69
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 23:16, 22:15, 15:12)
Datum: 26.01.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Slobodan Kaličanin
62604KK Žarkovo : KK Slodes78 : 69
Pojedinosti o utakmici
(12:20, 23:16, 25:17, 18:16)
Datum: 24.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Perović, Luka Maksimović Delegat: Miodrag Aleksić
62605KK Borča : KK Torlak87 : 64
Pojedinosti o utakmici
(17:11, 29:14, 16:20, 25:19)
Datum: 25.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Pavle Šipka, Stevan Gudžulić Delegat: Nikola Šoškić
62606KK LA Basket : KK Beko75 : 89
Pojedinosti o utakmici
(16:27, 25:27, 18:14, 16:21)
Datum: 26.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Pajić, Petar Dimić Delegat: Nikola Tomić

13. kolo01.02.2020
62607KK Torlak : KK Beko69 : 73
Pojedinosti o utakmici
(18:14, 17:13, 18:26, 16:20)
Datum: 02.02.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Saša Krsmanović, Marija Ćirić Delegat: Zoran Božović
62608KK Slodes : KK Borča76 : 58
Pojedinosti o utakmici
(22:17, 18:19, 18:11, 18:11)
Datum: 01.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Pajić, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Todorović
62609KK Borac Zemun : KK Žarkovo79 : 77
Pojedinosti o utakmici
(18:26, 16:14, 27:15, 18:22)
Datum: 01.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Krivokuća Delegat: Milan Todorović
62610KK Eko Sport : KK Radnički (Obrenovac)65 : 69
Pojedinosti o utakmici
(11:24, 16:12, 16:13, 22:20)
Datum: 01.02.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Marko Perović, Aleksandar Petrović Delegat: Uroš Čukić
62611KK Vizura : KK Barajevo85 : 91
Pojedinosti o utakmici
(22:23, 21:19, 21:17, 21:32)
Datum: 09.02.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Pavle Cvetić Delegat: Đorđe Ilić
62612KK Žitko Basket : KK LA Basket82 : 77
Pojedinosti o utakmici
(17:15, 18:14, 16:22, 31:26)
Datum: 19.02.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Đurđić, Pavle Šipka Delegat: Slobodan Pavlica

14. kolo08.02.2020
62613KK Beko : KK Slodes75 : 83
Pojedinosti o utakmici
(17:24, 20:20, 20:18, 18:21)
Datum: 09.02.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Nikola Šoškić
62614KK Barajevo : KK Žitko Basket100 : 71
Pojedinosti o utakmici
(26:11, 17:19, 30:14, 27:27)
Datum: 20.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nikola Đokić Delegat: Slobodan Kaličanin
62615KK Radnički (Obrenovac) : KK Vizura71 : 67
Pojedinosti o utakmici
(15:17, 24:14, 12:13, 20:23)
Datum: 10.02.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
62616KK Žarkovo : KK Eko Sport106 : 51
Pojedinosti o utakmici
(27:5, 27:9, 24:16, 28:21)
Datum: 08.02.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Stevan Gudžulić Delegat: Nikola Tomić
62617KK Borča : KK Borac Zemun83 : 74
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 21:22, 20:23, 21:9)
Datum: 08.02.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Miloš Đurđić, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
62618KK LA Basket : KK Torlak81 : 77
Pojedinosti o utakmici
(14:23, 19:13, 20:20, 28:21)
Datum: 08.02.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nikola Mladenović Delegat: Miodrag Aleksić

15. kolo22.02.2020
62619KK Slodes : KK Torlak81 : 49
Pojedinosti o utakmici
(20:8, 21:12, 25:19, 15:10)
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Perović, Petar Dimić Delegat: Slobodan Pavlica
62620KK Borac Zemun : KK Beko71 : 81
Pojedinosti o utakmici
(10:20, 25:28, 12:14, 24:19)
Datum: 22.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Pajić, Antonije Luković Delegat: Predrag Đikanović
62621KK Eko Sport : KK Borča52 : 77
Pojedinosti o utakmici
(9:15, 10:13, 13:27, 20:22)
Datum: 23.02.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dragan Jakovljević, Lazar Kostić Delegat: Milan Todorović
62622KK Vizura : KK Žarkovo73 : 93
Pojedinosti o utakmici
(20:28, 15:24, 21:26, 17:15)
Datum: 26.02.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Mladenović, Marija Ćirić Delegat: Zoran Božović
62623KK Žitko Basket : KK Radnički (Obrenovac)60 : 80
Pojedinosti o utakmici
(17:23, 13:18, 16:19, 14:20)
Datum: 27.02.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Pavle Cvetić Delegat: Uroš Čukić
62624KK Barajevo : KK LA Basket87 : 69
Pojedinosti o utakmici
(25:19, 29:12, 16:19, 17:19)
Datum: 25.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Luka Maksimović, Nebojša Perović Delegat: Nikola Tomić

16. kolo29.02.2020
62625KK Beko : KK Eko Sport72 : 65
Pojedinosti o utakmici
(17:18, 27:15, 14:18, 14:14)
Datum: 01.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Petrović Delegat: Predrag Đikanović
62626KK Torlak : KK Borac Zemun83 : 71
Pojedinosti o utakmici
(25:20, 22:23, 20:16, 16:12)
Datum: 29.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Nikola Šoškić
62627KK Radnički (Obrenovac) : KK Barajevo104 : 85
Pojedinosti o utakmici
(24:20, 20:21, 32:25, 28:19)
Datum: 02.03.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Đurđić, Stevan Gudžulić Delegat: Miodrag Aleksić
62628KK Žarkovo : KK Žitko Basket110 : 60
Pojedinosti o utakmici
(32:20, 23:14, 26:15, 29:11)
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović
62629KK Borča : KK Vizura97 : 56
Pojedinosti o utakmici
(25:11, 24:18, 28:11, 20:16)
Datum: 29.02.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Ognjen Dabić Delegat: Slobodan Kaličanin
62630KK LA Basket : KK Slodes63 : 93
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 17:28, 19:20, 11:26)
Datum: 29.02.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Todorović

17. kolo07.03.2020
62631KK Borac Zemun : KK Slodes59 : 73
Pojedinosti o utakmici
(13:16, 19:22, 15:17, 12:18)
Datum: 07.03.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Božović
62632KK Eko Sport : KK Torlak63 : 71
Pojedinosti o utakmici
(17:11, 15:25, 15:17, 16:18)
Datum: 08.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Luka Maksimović Delegat: Uroš Čukić
62633KK Vizura : KK Beko68 : 77
Pojedinosti o utakmici
(14:24, 17:22, 16:15, 21:16)
Datum: 06.03.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Cvetić, Lazar Kostić Delegat: Milan Todorović
62634KK Žitko Basket : KK Borča73 : 96
Pojedinosti o utakmici
(13:22, 20:26, 20:29, 20:19)
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Mladenović, Nebojša Perović Delegat: Slobodan Pavlica
62635KK Barajevo : KK Žarkovo73 : 80
Pojedinosti o utakmici
(21:22, 29:13, 7:28, 16:17)
Datum: 07.03.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marija Ćirić, Petar Dimić Delegat: Miodrag Aleksić
62636KK Radnički (Obrenovac) : KK LA Basket88 : 78
Pojedinosti o utakmici
(23:20, 24:21, 18:18, 23:19)
Datum: 09.03.2020 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Dragan Jakovljević, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić

18. kolo14.03.2020
62637KK Beko : KK Žitko Basket115 : 67
Pojedinosti o utakmici
(35:15, 29:17, 29:24, 22:11)
Datum: 14.03.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Stevan Gudžulić Delegat: Slobodan Kaličanin
62638KK Torlak : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Marko Perović, Pavle Šipka Delegat: Predrag Đikanović
62639KK Slodes : KK Eko Sport109 : 52
Pojedinosti o utakmici
(20:17, 33:12, 31:13, 25:10)
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Cvetić, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
62640KK Žarkovo : KK Radnički (Obrenovac)95 : 72
Pojedinosti o utakmici
(23:20, 28:15, 19:18, 25:19)
Datum: 14.03.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
62641KK Borča : KK Barajevo84 : 80
Pojedinosti o utakmici
(20:17, 27:17, 27:20, 10:26)
Datum: 14.03.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Aleksandar Bošković, Predrag Nestorović Delegat: Nikola Šoškić
62642KK LA Basket : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Mladenović Delegat: Slobodan Todorović

19. kolo21.03.2020
62643KK Eko Sport : KK Borac Zemun
62644KK Vizura : KK Slodes
62645KK Žitko Basket : KK Torlak
62646KK Barajevo : KK Beko
62647KK Radnički (Obrenovac) : KK Borča
62648KK Žarkovo : KK LA Basket

20. kolo28.03.2020
62649KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)
62650KK Torlak : KK Barajevo
62651KK Slodes : KK Žitko Basket
62652KK Borac Zemun : KK Vizura
62653KK Borča : KK Žarkovo
62654KK LA Basket : KK Eko Sport

21. kolo04.04.2020
62655KK Vizura : KK Eko Sport
62656KK Žitko Basket : KK Borac Zemun
62657KK Barajevo : KK Slodes
62658KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak
62659KK Žarkovo : KK Beko
62660KK Borča : KK LA Basket

22. kolo11.04.2020
62661KK Beko : KK Borča
62662KK Torlak : KK Žarkovo
62663KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)
62664KK Borac Zemun : KK Barajevo
62665KK Eko Sport : KK Žitko Basket
62666KK LA Basket : KK Vizura


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.