|
|
|
KK Torlak OKK Beograd 2 (mlađi pioniri)
2. Beogradska liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Radnički (Obrenovac) | | 8 | | 8 | | 0 | | 488 | | 282 | | 206 | | 16 | | | | 2. | | | KK Beovuk 72 - 5 | | 8 | | 7 | | 1 | | 480 | | 191 | | 289 | | 15 | | | | 3. | | | KK Beokoš | | 8 | | 5 | | 3 | | 318 | | 305 | | 13 | | 13 | | | | 4. | | | KK Crvena Zvezda 3 | | 8 | | 5 | | 3 | | 396 | | 280 | | 116 | | 13 | | | | 5. | | | KK Zmaj | | 8 | | 4 | | 4 | | 343 | | 322 | | 21 | | 12 | | | | 6. | | | KK Torlak OKK Beograd 2 | | 8 | | 2 | | 6 | | 336 | | 389 | | -53 | | 10 | | | | 7. | | | KK Cerak 3 | | 8 | | 1 | | 7 | | 264 | | 444 | | -180 | | 9 | | | | 8. | | | KK Ofi Basket | | 8 | | 0 | | 8 | | 174 | | 586 | | -412 | | 8 | | |
| | 90529 | KK Cerak 3 : KK Beovuk 72 - 5 | 24 : 64 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90530 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Crvena Zvezda 3 | 31 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90531 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Zmaj | 54 : 29 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90532 | KK Beokoš : KK Ofi Basket | 51 : 30 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90525 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Ofi Basket | 84 : 12 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90526 | KK Zmaj : KK Beokoš | 45 : 40 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 90527 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Radnički (Obrenovac) | 52 : 54 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:40 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90528 | KK Cerak 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 26 : 48 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90521 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beovuk 72 - 5 | 22 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90522 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 3 | 67 : 29 |
| | | | | | Datum: 07.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169) |
| | | | |
| | 90523 | KK Beokoš : KK Crvena Zvezda 3 | 32 : 29 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90524 | KK Ofi Basket : KK Zmaj | 17 : 86 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90517 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Zmaj | 46 : 23 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90518 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Ofi Basket | 65 : 19 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90519 | KK Cerak 3 : KK Beokoš | 39 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90520 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90513 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beovuk 72 - 5 | 44 : 43 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:40 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90514 | KK Beokoš : KK Torlak OKK Beograd 2 | 46 : 44 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90515 | KK Ofi Basket : KK Cerak 3 | 32 : 55 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90516 | KK Zmaj : KK Crvena Zvezda 3 | 16 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90509 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Crvena Zvezda 3 | 47 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90510 | KK Cerak 3 : KK Zmaj | 32 : 45 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90511 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ofi Basket | 80 : 20 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90512 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beokoš | 48 : 21 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90505 | KK Beokoš : KK Beovuk 72 - 5 | 21 : 40 |
| | | | | | Datum: 15.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90506 | KK Ofi Basket : KK Radnički (Obrenovac) | 14 : 102 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90507 | KK Zmaj : KK Torlak OKK Beograd 2 | 47 : 30 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 90508 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Cerak 3 | 59 : 42 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90501 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Cerak 3 | 85 : 17 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90502 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 67 : 39 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90503 | KK Zmaj : KK Radnički (Obrenovac) | 52 : 59 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 90504 | KK Ofi Basket : KK Beokoš | 30 : 63 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90497 | KK Ofi Basket : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | | | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90499 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
| | 90500 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 3 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90493 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90494 | KK Cerak 3 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90495 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90496 | KK Zmaj : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90489 | KK Zmaj : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | |
| | 90490 | KK Ofi Basket : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
| | 90491 | KK Beokoš : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90492 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90485 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90486 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90487 | KK Cerak 3 : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90488 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Zmaj | |
| | | | |
| | 90481 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | |
| | 90482 | KK Zmaj : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90483 | KK Ofi Basket : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90484 | KK Beokoš : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90477 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90478 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90479 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Zmaj | |
| | | | |
| | 90480 | KK Cerak 3 : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
1. stepen takmičenja U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beovuk 72 | | 10 | | 9 | | 1 | | 602 | | 272 | | 330 | | 19 | | | | 2. | | | KK As Basket | | 10 | | 8 | | 2 | | 560 | | 347 | | 213 | | 18 | | | | 3. | | | KK Beostyle | | 10 | | 5 | | 5 | | 456 | | 388 | | 68 | | 15 | | | | 4. | | | KK Sava | | 10 | | 5 | | 5 | | 464 | | 405 | | 59 | | 15 | | | | 5. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 10 | | 3 | | 7 | | 340 | | 592 | | -252 | | 13 | | | | 6. | | | KK Torlak OKK Beograd 2 (-1) | | 10 | | 0 | | 10 | | 259 | | 677 | | -418 | | 9 | | |
| | 85475 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Torlak OKK Beograd 2 | 71 : 36 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 85476 | KK Beovuk 72 : KK Beostyle | 45 : 19 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 85477 | KK As Basket : KK Sava | 47 : 37 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 85478 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beovuk 72 | 17 : 65 |
| | | | | | Datum: 25.10.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 85479 | KK Beostyle : KK As Basket | 46 : 48 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 85480 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Sava | 27 : 62 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 85481 | KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 62 : 10 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 85482 | KK As Basket : KK BB Basket (Mladenovac) | 62 : 23 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 85483 | KK Sava : KK Beostyle | 42 : 29 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 09:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 85484 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Sava | 28 : 49 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 85485 | KK Beovuk 72 : KK As Basket | 48 : 32 |
| | | | | | Datum: 08.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 85486 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beostyle | 38 : 72 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 85487 | KK As Basket : KK Torlak OKK Beograd 2 | 70 : 27 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 85488 | KK Sava : KK Beovuk 72 | 32 : 54 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 85489 | KK Beostyle : KK BB Basket (Mladenovac) | 66 : 28 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 85490 | KK Sava : KK As Basket | 39 : 48 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 85491 | KK Beostyle : KK Beovuk 72 | 61 : 55 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 85492 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK BB Basket (Mladenovac) | 43 : 50 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 85493 | KK Beovuk 72 : KK BB Basket (Mladenovac) | 72 : 18 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 85494 | KK As Basket : KK Beostyle | 53 : 38 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 85495 | KK Sava : KK Torlak OKK Beograd 2 | 69 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 85496 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK As Basket | 26 : 75 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:40 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 85497 | KK Beostyle : KK Sava | 55 : 27 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 85498 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beovuk 72 | 14 : 112 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 85499 | KK As Basket : KK Beovuk 72 | 36 : 41 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 85500 | KK Sava : KK BB Basket (Mladenovac) | 74 : 27 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 85501 | KK Beostyle : KK Torlak OKK Beograd 2 | SR 20 : 0 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 23.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 85502 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beostyle | 52 : 50 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:50 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 85503 | KK Beovuk 72 : KK Sava | 48 : 33 |
| | | | | | Datum: 20.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 85504 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK As Basket | 22 : 89 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|